Колектор з витратомірами SD Plus 1" 10 виходів SDO235W10

- Нет в наличии
- Код: SD00053727
5 359 ₴
+380 (63) 662-49-99
- +380 (68) 504-58-99
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колектор із витратомірами SD 1"х10 SD235W10 призначений для систем опалення та водопостачання. Забезпечує ефективний розподіл води та контроль витрати.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SD plus |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | SDO235W10 |
| Вага брутто, кг | 7.197 |
| Вага нетто, кг | 6.945 |
| Відстань між осями виходів, мм | 50 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість контурів | 10 |
| Максимальна робоча температура, °C | 95 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 4 |
| Материал | Латунь |
| Наявність байпаса | Немає |
| Наличие насоса | Немає |
| Покрытие | Никель |
| Назначение | Система "Тепла підлога" |
| Регулювання витратомірів, л/хв | 0,5-5 |
| Робоча температура, °C | 25-50 |
| Розмір підключення до системи | 1" |
| Розмір підключення контуру | 3/4" |
| Різьба для підключення сервоприводів | 30×1,5 |
| Різьба підключення до системи | Внутрішня |
| Різьба підключення контуру | Зовнішня |
| Серия | SD235W |
| Тип изделия | Колектор |
- Цена: 5 359 ₴