Котел газовий Thermo Alliance EWA 24 кВт двухконтурний, конденсаційний

- Нет в наличии
- Код: SD00050508
39 867 ₴
+380 (63) 662-49-99
- +380 (68) 504-58-99
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Двоконтурний конденсаційний котел ThermoAlliance Ewa призначений для опалення приватного будинку або квартири, має потужність 24 кВт на контур опалення та 28 кВт для приготування гарячої води. Має широкий діапазон модулювання від 35 до 24 кВт. Високий рівень ККД дозволить гарантувати максимальний обгорів навіть за мінімальної витрати газу. Завдяки вбудованій системі керування котел максимально економить витрати як опалення, так і приготування гарячої води. Підходить для встановлення в нову або вже існуючу систему опалення
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermo Alliance |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 15311014000002 |
| Вага брутто, кг | 33,8 |
| Вага нетто, кг | 30,8 |
| Витрата зрідженого газу (G30/G31) (max-min), кг/год | 0,73/0,11 |
| Витрата природного газу (G20) (max-min), м³/год | 2,38/0,37 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 420х288х725 |
| Гарантія | 36 місяців (за умови дотримання правил гарантії) |
| Додаткові характеристики | До котла рекомендуємо придбати коаксіальний комплект довжиною 1000 мм, 60/100 – арт. 15311014000002. |
| Діаметр підключення газу | 3/4" |
| Діаметр підключення димоходу, мм | 60/100 |
| Діаметр підключення контуру ГВП | 1/2" |
| Діаметр підключення контуру опалення | 3/4" |
| Електрична потужність, Вт | 55/95 |
| Електроживлення, В | 230/50 |
| Клас NOX (викидів оксидів азоту) | 6 |
| Класс защиты | X4D |
| Комплектация | Газовий котел, комплект кріплення, інструкція, гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Туреччина |
| Кількість гарячої води ΔT = 30°K, л/хв | 12 |
| Кількість контурів | 2 |
| Максимальна температура димових газів, °C | 43/70 |
| Мoдель | Ewa 24 |
| Мінімальна витрата гарячої води, л/хв | 3 |
| Місткість розширювального бака, л | 8 |
| Потужність по опаленню (80/60 °С), кВт | 23,7 |
| Расположение | Настінний |
| Серия | Ewa |
| Температура води для ГВП (max-min), °C | 35/60 |
| Тип видалення вихлопів | Примусовий |
| Тип изделия | Газовий котел |
| Тип камери згоряння | Закрита |
| Тип котла | Конденсаційний |
| Тиск на вході LPG (G30/G31), мбар | 20 |
| Тиск на вході природного газу (G20), мбар | 20 |
| Тиск у водопроводі (max-min), бар | 10/1 |
- Цена: 39 867 ₴








