Колектор з витратомірами SD Forte 1" 4 виходи SF001W4

- В наличии
- Код: SD00039943
5 262 ₴
+380 (63) 662-49-99
- +380 (68) 504-58-99
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колектор з витратомірами SD Forte 1" на 4 виходи — це колекторні латунні балки (подавальна з витратомірами та зворотного ходу з термостатичними клапанами) і два кронштейни для кріплення до стіни або в шафі. На термоклапанах — ручки управління. Є можливість під’єднання сервоприводів 30х1,5 (вони не входять в комплектацію). Пристрій здійснює рівномірний розподіл теплоносія по контурах системи «тепла підлога».
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SD Forte |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | SF001W4 |
| Вага брутто, кг | 2.680 |
| Вага нетто, кг | 2.350 |
| Відстань між осями виходів, мм | 50 |
| Гарантія | 24 місяця |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість контурів | 4 |
| Максимальна робоча температура, °C | 95 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 4 |
| Материал | Латунь |
| Наявність байпаса | Немає |
| Наличие насоса | Немає |
| Покрытие | Никель |
| Назначение | Система "Тепла підлога" |
| Регулювання витратомірів, л/хв | 0–6 |
| Робоча температура, °C | 25-53 |
| Розмір підключення до системи | 1" |
| Розмір підключення контуру | 3/4" |
| Різьба для підключення сервоприводів | 30×1,5 |
| Різьба підключення до системи | Внутрішня |
| Різьба підключення контуру | Зовнішня |
| Серия | SF001W |
| Тип изделия | Колектор |
- Цена: 5 262 ₴
