Колектор з витратомірами SD Forte 1" 3 виходи SF001W3

- В наличии
- Код: SD00039942
4 052 ₴
+380 (63) 662-49-99
- +380 (68) 504-58-99
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колектор з витратомірами SD Forte 1" на 3 виходи забезпечений зовнішньою різьбою підключення контурів розміром 3/4". Експлуатаційні умови задають максимальну температуру носія на вході — 95 ° С. Виріб складається з двох колекторних балок, одна з яких обладнана витратомірами (пряма лінія), а інша — термостатичними клапанами з ручками управління (зворотний хід). Функція колектора — розподіл тепла в петлях обігріву підлоги. У комплекті кронштейни для кріплення до стіни.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SD Forte |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | SF001W3 |
| Вага брутто, кг | 2.423 |
| Вага нетто, кг | 1.852 |
| Відстань між осями виходів, мм | 50 |
| Гарантія | 24 місяця |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість контурів | 3 |
| Максимальна робоча температура, °C | 95 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 4 |
| Материал | Латунь |
| Наявність байпаса | Немає |
| Наличие насоса | Немає |
| Покрытие | Никель |
| Назначение | Система "Тепла підлога" |
| Регулювання витратомірів, л/хв | 0–6 |
| Робоча температура, °C | 25-53 |
| Розмір підключення до системи | 1" |
| Розмір підключення контуру | 3/4" |
| Різьба для підключення сервоприводів | 30×1,5 |
| Різьба підключення до системи | Внутрішня |
| Різьба підключення контуру | Зовнішня |
| Серия | SF001W |
| Тип изделия | Колектор |
- Цена: 4 052 ₴
