Самопромивний фільтр Icma 3/4" №745

- В наличии
- Код: SD00008247
4 054 ₴
+380 (63) 662-49-99
- +380 (68) 504-58-99
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Брудоуловлювачі зазвичай встановлюються в закритих системах, для збору забруднень що містяться в теплоносії (пісок, водорості, іржа та ін.) В спеціальну чашу фільтра з якої можна злити зібрані забруднення, навіть при працюючій системі, просто відкривши кран. Завдяки конструктивним характеристикам брудоуловлювачі можуть затримувати найменші частинки забруднень в постійному робочому режимі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ICMA |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 82745AE05 |
| Вага нетто, кг | 0,99 |
| Вид підключення | Різьблення |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 85х75х200 |
| Гарантія | 24 місяця |
| Діаметр підключення зливного механізму | 3/4" |
| Діаметр підключення манометра | 1/2" |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник | Італія |
| Максимальна робоча температура, °C | 110 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 10 |
| Материал | Латунь; матеріал фільтруючого елемента - нержавіюча сталь |
| Наявність манометра | Немає |
| Рабочая среда | Вода (або розчин гліколю ≤ 50%) |
| Розмір підключення | 3/4"x3/4" |
| Резьба | Внутрішня |
| Серия | 745 |
| Ступінь фільтрації, мкм | 5 |
| Тип изделия | Самопромивний фільтр |
- Цена: 4 054 ₴


