Колектор SD Plus 3/4" 4 виходи SD230W4

- В наличии
- Код: SD00005186
1 000 ₴
+380 (63) 662-49-99
- +380 (68) 504-58-99
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колектор SD Plus 3/4" 4 виходи SD230W4 забезпечує підключення труб і здійснює гідравлічний розподіл води. Виготовляється з латуні з нікельованим покриттям. Виріб може поставлятися як із синіми, так і з червоними регулювальними ручками.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SD plus |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | SD230W4 |
| Вага брутто, кг | 0.810 |
| Вага нетто, кг | 0.747 |
| Вид підключення | Різьба |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 160х80х60 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Крок виходів, мм | 37,5 |
| Кількість контурів | 4 |
| Максимальна робоча температура, °C | 110 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 10 |
| Материал | Латунь |
| Покрытие | Никель |
| Розмір підключення до системи | 3/4" |
| Розмір підключення контуру | 1/2" |
| Різьба підключення до системи | Внутрішня/Зовнішня |
| Різьба підключення контуру | Зовнішня |
| Серия | SD230W |
| Тип изделия | Колектор розподільний |
| Тип затвора | Букса |
- Цена: 1 000 ₴



